Sākums Mūsu Draugi ORANŽĀ STARA atbalstītāji
ORANŽĀ STARA atbalstītāji
Rādīt # 
# Saite Apskatīts:
1   Link   Fonds "Ziedot"
Labdarības portāls, kas sniedz iespēju privātpersonām un uzņēmumiem izmantot internetu, lai īstenotu savu vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.
8028
2   Link   Megalauks.lv
Maketēšana/datorgrafika, fotogrāfijas, reprezentācijas materiāli, reportāžas foto, palīdzība datoru komplektēšanā un programmatūras uzstādīšanā
8734
3   Link   Bērnu un jauniešu mūzikas klubs
Iespēja jauniešiem kvalitatīvi aizpildīt savu brīvo laiku, apgūstot kādu mūzikas instrumentu, un gūt interesi un izpratni par mūziku
7623
4   Link   rokdarbiem.lv
Viss rokdarbiem un vaļaspriekiem
8497
5   Link   Sabiedrības integrācijas fonds
Fonda misija ir īstenot valsts programmas „Sabiedrības integrācija Latvijā” mērķus, atbalstot iniciatīvas, kuras veicina Latvijas sabiedrības etnisko un sociālo integrāciju. Fonds savā darbā vadās pēc augstākajiem profesionālajiem standartiem, balstoties uz tādām pamatvērtībām kā objektivitāte, vienlīdzīga attieksme, atklātums un godīgums.
Fonda mērķis ir finansiāli atbalstīt un veicināt sabiedrības integrācijas procesu atbilstoši attiecīgās valsts programmas pamatnostādnēm.
6879
6   Link   Biedrība "Esi Labs!"
Organizācija, kas mēģina iedvesmot darīt vairāk labu, sniedz jaunas idejas, kā to izdarīt, un reālas iespējas palīdzēt.
8143