Sākums Delfīnterapija
Alternatīvā rehabilitācija ārpus LR
Delfīnterapija

01.11.2014

Delfīnterapija Klaipēdā http://www.muziejus.lt

Lai pieteiktos delfīnterapijai Klaipēdas delfinārijā, jāsazinās ar Dr. Brigita Kreivinienė pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Delfinārija web lapa http://www.muziejus.lt/en/inside.php?id=terapija
Terapija delfinārijā maksā 80EUR/1 sesija, kopā viens kurss (10 nodarbības) izmaksā 800EUR, šajā summā ir iekļautas arī papildus nodarbības pēc individuāli izstrādātā plāna. Par ģimenes terapijas izmaksām vēl nav skaidrs. Tiem pacientiem, kas nav reģistrējušies elektroniskajā rindā, viena nodarbības cena ir 120EUR.

Dzīvošana ģimenēm jāmeklē pašām. 10 nodarbību kursam, nakšņošana sanāk 12 diennaktis. Ir šādi varianti:
Uzturēšanās iespējas Klaipēdā:
*Uz salas - viesnīca "Palva". 17 istabas (2 dzīvoklī ar virtuvi ) www.dryzuotas.lt. cena ir no 35-109EUR atkarībā no istabas, sezonalitātes, atlaidēm, ēdināšanas utt.
*Dzīvokļi "Kubu" (Naujoji sodo str. 14) - ceļš līdz prāmim 5-7 min. cenas ~ 24 EUR - 44 EUR dienā. kontakti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
*Viesu māja "Pilies papedeje" - cena 44-73 EUR, kontakti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tel. +370 686 50111

Ceļa izdevumi - Autobuss Rīga - Klaipēda ir divas cenas 17.74EUR un 21.04 EUR vienā virzienā vienai personai.

Prāmis Klaipēda-Uz salu, kur atrodas delfinārijs maksā - automašīna vienā virzienā 11.58EUR, pasažieriem 0.84EUR (invalīdiem 50% atlaide).

Lūdzu ņemiet vērā, kā no Klaipēdas uz salu kursē 2 prāmji-viens no vecā termināla, otrs-no jaunā termināla.
Prāmja biļešu cenas http://www.keltas.lt/eng/Price-list
Prāmja kustību saraksts. http://www.keltas.lt/eng/Timetable
Vecā piestātne paredzēta tikai pasažieriem un riteņbraucējiem. Bez auto!

 


 

ENGLISH

Dolphin Assisted Therapy was officially approved as a method of wellness by the Ministry of Health of the Republic of Lithuania in 2013. The Norm of Hygiene HN 133:2013 (LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, 2013 m.balandžio 15 d. Nr. V-374) regulates safety and quality of dolphin assisted therapy. All Dolphin Assisted Therapy sessions are organized due to approved methodic which was prepared in a collaboration with Klaipeda University.
If you have further questions, please do not hesitate to write for chief specialist Brigita Kreivinienė, PhD by email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lithuanian Sea Museum is opening registration to the Dolphin Assisted Therapy sessions for children and adults from the 1st of November in 2014. Registration is possible only after filling in the application form. This form should be completed in English, Lithuanian or Russian languages. Filled in application form please send by post:
Lithuanian Sea Museum
Smiltynės str. 3, Klaipėda, LT93100
Dr. Brigita Kreivinienė
or by e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

Accommodation in Klaipeda

1. In Smiltyne there is only one hotel "Palva". They have 17 rooms (2 appartments with kitchen) and the can accommodate 42 persons. Internet site www.dryzuotas.lt.
2. Appartments "Kubu" (Naujoji sodo str. 14) - there are 3 one room appartments and 1 2 rooms appartment. To walk to the old ferry terminal it will take about 5-7 minutes. All those appartments is in the separate one floor house, has parking and wi-fi. Prices are from 80 Litas (about 24EUR) to 150 Litas (about 44 EUR) per night. You can write your request to Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu or Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
3. New guest house "Pilies papedeje" - they have 4 rooms with kitchen, all rooms are on the first floor, has wi-fi, but they don't have parking place. I front of the guest house there is big parking place - price for all day is 6 Litas (1,74 EUR). Prices for appartments 150- 250 litas (44-73 EUR).
4.Nearest hotels to the old ferry terminal are "Old port hotel" and "Old
mill hotel"(this hotel has an elevator).

 


 

ПО РУССКИ

C 1 ноября 2014 года Морской музей Литвы начинает регистрацию детей и взрослых на сеансы дельфинотерапии. Для регистрации необходимо заполнить анкету на литовском, английском или русском языке. Анкету необходимо прислать по почте:
Морской музей Литвы
ул. Смильтинес д.3, г. Клайпеда, LT93100 Д-ру Бригите Крейвинене
или по электронной почте:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


APPLICATION FORM

АНКЕТА

  

Delfīnterapija Minskā http://minsk.therapynemo.com/

Minskas delfinārijs "Nemo"
Minska, Talashkevicha iela 40 (Zoloģiskā dārza teritorija)
tālr.+375 (29) 559 44 44, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Nosūtīt pieteikumu delfīnterapijai http://minsk.therapynemo.com/ru/application/
lai pieteiktos terapijai, jāaizpilda on-line anketa . (ieteikums! pirms nosūtīšanas nokopējiet anketu sev datorā, jo bieži saitā ir tehniskas problēmas un delfinārijs nesaņem Jūsu aizpildīto anketu. Tādā gadījumā Jūs varat nokopēto anketu aizsūtīt pa e-pastu) 

Ir iespēja ar automašīnu piebraukt līdz pat delfinārija durvīm. Par nepieciešamību iebraukt ar auto Zoo teritorijā informējiet personālu, piesakoties uz terapiju. Būs jānorādā a/m marka un reģistrācijas numurs.

Cenas Terapijas kurss sastāda 10 vai 5 sesijas pēc izvēles.
Aprīlis, Maijs, Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembris, Oktobris maksa par 1 nodarbību -  1 000 000 BYR
Marts, Novembris, Decembris maksa par 1 nodarbību -  900 000 BYR
Janvāris, Februāris maksa par 1 nodarbību - 800 000 BYR


Katra nodarbība tiek plānota individuāli, ņemot vērā bērna individuālās vajadzības, spējas un iespējas. Nodarbībā piedalās 2 cilvēku komanda - delfīnu treneris un delfīnterapeits.
Aptuvenais delfīnterapijas vienas sesijas plāns::
1. Sasveicināšanās, iepazīšanās — tiek veidots kontakts ar terapeitu un delfīnu (5 minūtes)
2. Аdaptācija — padziļināta savstarpējā kontakta veidošana, attīstošie un relaksācijas vingrinājumi , sadarbības veidošana ar delfīnu uz platformas (5 minūtes)
3. Spēle - tiek izmantoti mākslas terapijas, spēļu terapijas, pasaku terapijas elementi; spēles un zīmēšana kopā ar delfīniem (5 minūtes)
4. Peldēšana ūdenī — savstarpējā sadarbība bērnam un delfīnam baseinā, peldēšana un spēles ar delfīniem, relaksējošie vindrinājumi (10 minūtes)
5. Noslēgums - atvadīšanās no delfīna, pozitīvu emociju un sajūtu radīšana un nostiprināšana

Apmešanās iespējas Minskā.

Dzīvokļi Minskā (samaksa a pārskaitījumu)
http://flat-in-minsk.net/
tālr.+375(29) 123-40-40
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Aģents, kura rīcībā ir vairāki dzīvokļi tuvu delfinārijam (samaksa ar pārskaitījumu):
Василий Овсянников
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
+375255355282

 

Informāciju par vīzām, tajā skaitā, par veselības apdrošināšanu, skatiet šajā saitē: http://latvia.mfa.gov.by/ru/consular_issues/

 

No 2014.gada aprīļa Minskā braukšanai sabiedriskajā transporā ir ieviestas elektroniskās biļetes, vienotā biļete 120 braucieniem maksā ap 10EUR.
http://www.arrivo.ru/belorussiya/minsk/metro-v-minske.html

 

Ar 2014.gada augustu jau gandrīz no pašas Baltkrievijas robežas būs maksas autoceļi, vieglam auto maksa ir 0.04 euro centi par km. Tur ir jāiegādājas tāda kastīte par 20.00 eur un jāuzliek nauda min.20.00 eur. Ērtāk šos maksājumus veikt ar to visu maksāt ar bankas karti, jo, izbraucot no valsts, kastīte jāatdod. Tas viss iet caur GPS un iebraucot maksas zonā kastīte nopīkstas un tiek skaitīti kilometri. Aptuvenais sods par šo noteikumu pārkāpumu esot līdz 2000.00 eur
Vairāk informācijas par maksas pakalpojumiem uz Baltkrievijas autoceļiem šeit:
http://www.beltoll.by/lv/faq/questions-about-the-system.aspx


 

 

 

Дельфинотерапия Минск http://minsk.therapynemo.com/

Минскийский круглогодичный дельфинарий «Немо»
г. Минск ул. Ташкентская, 40 (на территории Минского зоопарка)
+375 (29) 559 44 44, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Оформить Заявку http://minsk.therapynemo.com/ru/application/
Для того, чтобы записаться на прохождение курса дельфинотерапии необходимо заполнить анкету-заявку.


Стоимость
Имеется возможность пройти полный (10 занятий) или сокращенный (5 занятий) курс дельфинотерапии. Указана стоимость одного занятия.
Июнь, июль, август, Апрель, май, сентябрь, октябрь 1 000 000 BYR
Март, ноябрь, декабрь 900 000 BYR
Январь, февраль 800 000 BYR


Каждое занятие разрабатывается индивидуально, учитывая личностные особенности и потенциальные возможности ребенка. Занятие проводит команда, состоящая из психолога-дельфинотерапевта и тренера дельфинов.
Примерный план и длительность занятия:
1. Приветствие — установление контакта с психологом и дельфином (5 минут).
2. Адаптация — углубление контакта, развивающие и релаксационные упражнения, непосредственное взаимодействие с дельфином на помосте (5 минут).
3. Игровая часть — использование элементов игровой терапии, сказкотерапии, арттерапии; игры и рисование с дельфинами (5 минут).
4. Водная часть — взаимодействие ребенка и дельфина в бассейне; плавание и игры с дельфинами, реласкационные упражнения (10 минут).
5. Завершение — подведение итогов занятия, проработка положительных чувств и эмоций, прощание с дельфинами.

 

Квартиры в Минске (оплата через банк)
http://flat-in-minsk.net/
tālr.+375(29) 123-40-40
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Агент ( оплата через банк ):
Василий Овсянников
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
+375255355282

 

Визы и консульские вопросы

http://latvia.mfa.gov.by/ru/consular_issues/


 


LV 01.02.2014  информацию на русском смотрите ниже

Delfīnterapija Odesā http://odessa.therapynemo.com/

Veselības centrs "Nemo"
Odesa, pludmale Ланжерон 25
Kontakti ar delfīnterapiju saistītos jautājumos:
тел. +38 (048) 722 39 30, +38 (048) 720 70 72
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lai pieteiktos uz delfīnetarpijas kursu, jāaizpilda šī on-line anketa. (ieteikums! pirms nosūtīšanas nokopējiet anketu sev datorā, jo bieži saitā ir tehniskas problēmas un delfinārijs nesaņem Jūsu aizpildīto anketu. Tādā gadījumā Jūs varat nokopēto anketu aizsūtīt pa e-pastu)


Piesakoties terapijai un rezervējot laiku, ir jāsamaksā priekšapmaksa 20% apmērā (parasti organizācija izraksta rēķinu)
Delfīnterapijas kurss sastāv no 12 vai 6 nodarbībām. Katras sesijas ilgums - 25 minūtes.


Maksa par delfīnterapiju
maksa par 1 nodarbību Vasaras sezonā 1.05-30.09  - 125 $, Ziemas sezonā 1.10-30.04  - 100 $
maksa par 1 nodarbību (ja ģimene dzīvo viesnīcā "Nemo" 7 dienas) Vasaras sezonā 1.05-30.09 - 75 $, Ziemas sezonā 1.10-30.04 - 50 $
maksa par 1 nodarbību (ja ģimene dzīvo viesnīcā "Nemo" 14 dienas)    Vasaras sezonā 1.05-30.09  - 65 $, Ziemas sezonā 1.10-30.04 - 40 $

Pacientiem ar pavadoni, kas ir apmetušies viesnīcā "Nemo", par papildus samaksu, ir iespējams pasūtīt arī ēdināšanu 3 reizes dienā. Delfīnterapijas klientiem, kas dzīvo viesnīcā, tiek piešķirtas atlaides terapijai 40-50% apmērā. baseins, kurā notiek terapija, atrodas viesnīcas ēkā. Līdz ar to viesnīcas iemītniekiem ir ērti apmeklēt terapiju un citus speciālistus. Tāpat ir iespēja bezmaksas apmeklēt delfīnu šovus, okeonārijumu un bērnu spēļu istabu.

Maksa par uzturēšanos viesnīcā ir atkarīga no sezonas laika un no tā, kāda tipa numuru uzvēlēsieties (cenas norādītas ASV dolāros)
uzturēšanās viesnīcā 7 dienas vasaras sezonā 1.05-30.09: Standarta numurs 150$, Lukss 250$, Prezidenta apartamenti 350$
uzturēšanās viesnīcā 14 dienas vasaras sezonā 1.05-30.09: Standarta numurs 140$, Lukss 240$, Prezidenta apartamenti 330$
uzturēšanās viesnīcā 7 dienas ziemas sezonā  1.10-30.04: Standarta numurs 100$, Lukss 150$, Prezidenta apartamenti 200$
uzturēšanās viesnīcā 14 dienas ziemas sezonā  1.10-30.04: Standarta numurs  80$, Lukss 130$, Prezidenta apartamenti 180$

tātad, ja ģimene uzturās viesnīcā, tiek pieškirtas sekojošas atlaides delfīnterapijai:
delfīnterapija viesiem vasaras sezonā, dzīvo 7 dienas - 75$ par 1 nodarbību
delfīnterapija viesiem vasaras sezonā, dzīvo 14 dienas - 65$ par 1 nodarbību 
delfīnterapija viesiem ziemas sezonā, dzīvo 7 dienas - 50$ par 1 nodarbību 
delfīnterapija viesiem ziemas sezonā, dzīvo 14 dienas - 40$ par 1 nodarbību


Papildus terapijas:

Neirologa konsultācija - bez maksas
Psihologa konsultācija -12,5$
Logopēds-15$
Valodas stimulācija-12$
Lāzerterapija – 10$
Masāža – 25$
Kinezioloģija – 50$
Транскарниальная микрополяризация – 15$
Teipošana – 25$
Ārstnieciskā vingrošana – 25$
Bobata terapija – 37,5$
Ultraskaņas terapija – 10$
Magnētterapija – 12,5$
Doplerogrāfija – 37,5$
EEG – 25$
Refleksoterapija – 22,5$

Papildus pakalpojumi:
3-х ēdināšana (2 personas) 60 $ dienā
2-х ēdināšana (2 personas) 40 $ dienā 
Transfērs (sagaidīšana lidostā) 40$
Ģimenes delfīnterapija 200$

 

Citas apmešanās iespējas Odesā. Lai samazinātu uzturēšanās izmaksas, viena no alternatīvām iespējām ir īrēt dzīvokli (tā ir arī iespēja pašiem gatavot ēdienu)

Odessa Apartments
www.odessaapartments.dompavlov.com
www.odessaapartments-blog.com
www.odessa-in-ukraine.com
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
tālrunis +38 096 5744632

 


 

 

RUS 01.02.2014

Дельфинотерапия Одесса http://odessa.therapynemo.com/

Культурно-оздоровительный комплекс «Немо»
г.Одесса, пляж Ланжерон 25, (левая морская набережная)
По вопросам дельфинотерапии для детей звоните по телефонам:
тел. +38 (048) 722 39 30, +38 (048) 720 70 72
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Для того, чтобы записаться на прохождение курса дельфинотерапии необходимо заполнить анкету- заявку на сайте.


При бронировании курса дельфинотерапии вам необходимо внести предоплату в размере 20% от стоимости курса.
Длительность курса дельфинотерапии составляет 12 (или 6) занятий. Каждое занятие длится 25 минут.

Стоимость дельфинотерапии
Стоимость 1 занятия Высокий сезон 1.05-30.09 125 $, Низкий сезон 1.10-30.04 100 $
Стоимость 1 занятия С проживанием в Центре Дельфинотерапии «Немо» 7 дней Высокий сезон 1.05-30.09 75 $, Низкий сезон 1.10-30.04 50 $
Стоимость 1 занятия С проживанием в Центре Дельфинотерапии «Немо» 14 дней Высокий сезон 1.05-30.09 65 $, Низкий сезон 1.10-30.04 40 $

Сеансы дельфинотерапии с проживанием в Центре Дельфинотерапии «Немо».
Для пациентов дельфинотерапии и сопровождающих предоставляется возможность проживания и питания в Центре Дельфинотерапии «Немо». Клиентам дельфинотерапии, проживающим в Центре Дельфинотерапии «Немо», предоставляются льготные цены (от 40 до 50% скидкой) на курс дельфинотерапии. Бассейн дельфинотерапии находится в одном здании с номерами центра дельфинотерапии. Наши пациенты могут посещать занятия по дельфинотерапии и занятия с другими специалистами не покидая территории центра. Для клиентов центра дельфинотерапии мы также предоставляем возможность бесплатного посещения представления с дельфинами, океанариума террариума, игровой детской комнаты.

Стоимость проживания за 1 сутки в зависимости от общего количества дней и категории номера (Стоимость проживания за 1 сутки (USD)
Проживание 7 дней высокий сезон 1.05-30.09: Стандарт 150$, Люкс 250$, Президент 350$
Проживание 14 дней высокий сезон 1.05-30.09: Стандарт 140$, Люкс 240$, Президент 330$
Проживание 7 дней низкий сезон 1.10-30.04: Стандарт 100$, Люкс 150$, Президент 200$
Проживание 14 дней низкий сезон 1.10-30.04: Стандарт 80$, Люкс 130$, Президент 180$

+
Дельфинотерапия для проживающих высокий сезон 7 дней: Стандарт 75$, Люкс 75$, Президент 75$
Дельфинотерапия для проживающих высокий сезон 14 дней: Стандарт 65$, Люкс 65$, Президент 65$
Дельфинотерапия для проживающих низкий сезон 7 дней: Стандарт 50$, Люкс 50$, Президент 50$
Дельфинотерапия для проживающих низкий сезон 14 дней: Стандарт 40$, Люкс 40$, Президент 40$

Дополнительные терапии
Основной целью организации реабилитационного отделения дельфинотерапии было создание структуры с широкими возможностями по диагностике, реабилитации и психокоррекции неврологических заболеваний у детей. Поэтому помимо дельфинотерапии мы предлагаем нашим пациентам консультации врачей, диагностические услуги, большой выбор традиционных медико-реабилитационных процедур и коррекционных занятий.
Консультация невролога- без оплаты
Консультация психолога-12,5$
Занятие с логопедом-15$
Речевая стимуляция-12$
Лазеротерапия – 10$
Массаж – 25$
Прикладная кинезиология – 50$
Транскарниальная микрополяризация – 15$
Тейпирование – 25$
Лечебная физкультура – 25$
Бобат терапия – 37,5$
Ультрозвуковая терапия – 10$
Магнитотерапия – 12,5$
Допплер – 37,5$
ЭЭГ – 25$
Рефлексотерапия – 22,5$

Дополнительные услуги:
3-х разовое питание (для 2 чел) в ресторане 60 $ в день3-х разовое питание в ресторане за каждого дополнительного сопровождающего 30$ в день
2-х разовое питание (для 2 чел) в ресторане 40 $ в день2-х разовое питание (для 1 чел) в ресторане 20 $ в день
трансфер (встреча и доставка в оба конца пациента и сопровождающих) 40 $
семейная дельфинотерапия 200 $


Международный Институт Дельфинотерапии (Евпатория, Крым) http://www.dolphintherapy.ru/dolphintherapy.shtml

97412, г. Евпатория, Крым, ул. Кирова, 47/51
+380 6569 3-67-41 — (понедельник)
+380 50 562 34 66 — моб. (Евпатория)
Для справок: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Международный Институт Дельфинотерапии образован в 2003 г. при участии специалистов Украины и России, а также США и Германии. Официальному открытию Международного Института Дельфинотерапии предшествовала напряженная исследовательская и практическая работа множества специалистов в областях психологии, психиатрии, реабилитации и физиотерапии, морской биологии, бихевиористики и информатики, работавших все это время в Центре Дельфинотерапии в Евпатории. Итогом этих шестилетних усилий стала разработка первой в СНГ официальной Программы дельфинотерапии (Dolphin Assisted Therapy — DAT).

Дельфинотерапия — порядок поступления на лечение
Прием на дельфинотерапию осуществляется по предварительной записи, после получения и изучения врачами вашего запроса и медицинских документов на ребенка.

Необходимые медицинские документы (в ксерокопиях, отправлять заказным письмом):
•Выписка из истории болезни ребенка из медицинского учреждения по месту жительства;
•Выписка на ребенка из специализированных лечебных центров;
•Данные последней электроэнцефалографии (не позднее 6-ти мес.);
•Психолого-педагогическая характеристика (для детей старше 6-ти лет);
•Фото ребенка;
•Другие медицинские документы (при необходимости);

Дельфинотерапия - форма запроса на лечение http://www.dolphintherapy.ru/request.shtml
Скачайте и заполните необходимую форму запроса на дельфинотерапию. Дополнительные медицинские документы нужно прислать заказным письмом по адресу:
97412, г. Евпатория, Крым, ул. Кирова, 47/51
Международный Институт Дельфинотерапии
1.Скачать Дельфинотерапия - форма запроса на лечение форму запроса на дельфинотерапию в формате MS Word
2.После заполнения отправить файл по адресу:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Заявки и документы на курс дельфинотерапии принимаются круглогодично.

Все необходимые медицинские документы и другую корреспонденцию необходимо отправлять заказными письмами. Звонки принимаются по понедельникам с 09-00 до 13-00 по киевскому времени (Москва: с 11-00 до 15-00; Берлин: с 08-00 до 12-00;). Приемный день (информация по заявкам и по формированию графика) — понедельник.
Евпаторийский офис:
97412, г. Евпатория, Крым, ул. Кирова, 47/51
Международный Институт Дельфинотерапии


Стоимость курса http://www.dolphintherapy.ru/pricez.shtml

База дельфинотерапии расположена в заливе Донузлав, в 30 км от популярного детского курорта Евпатория.Теплое мелководье морского залива и традиционные лечебные климатические факторы детского курорта в сочетании с разнообразным санаторно-курортным лечением придают базе дельфинотерапии в заливе Донузлав особую популярность.Доставка пациентов на дельфинотерапию осуществляется автобусом. На базе есть удобный пляж, тенистое кафе, детские горки, комнаты для отдыха.На базе дельфинотерапии, расположенной в заливе Донузлав, открыт специализированный крытый бассейн для проведения дельфинотерапии.
В бассейне с морской водой поддерживается комфортная температура воды и воздуха.
На евпаторийской базе дельфинотерапии прошли реабилитационный курс сотни пациентов, как детей, так и взрослых

Месторасположение базы
Полезные ссылки: Евпаторийский Дельфинарий http://dolphinevpatoria.com/