Sākums Epilepsija
Formas, diagnostika un ārstēšana
Iespējamie risinājumi


Sagatavoja Inga Baļe (22080338, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )
Atsaucoties uz kādu šodienas telefona sarunu, nolēmu īsumā padalīties ar savas ģimenes pieredzi epilepsijas jomā, kad zāles nepalīdz un ārsti rausta plecus, citi iesmej, bet tu esi tik izmisis un vairs nezini, kā palīdzēt savam bērnam. Ja interesē kāda pozīcija sīkāk, droši zvaniet pa tālr.22080338 (darba dienās darba laikā).

Jums vajadzētu nokonsultēies pie laba osteopāta. Varu ieteikt Līgu Latkovsku. Zinoša, skaidro pacientiem, ko un kā un kāpēc dara un cena arī pieņemama. www.ligasprakse.lv/


Dr.Ilva Koškina. Homeopāte Jelgavā, man patīk, ar kādu aizrautību viņa iedziļinās grūti ārstajamajos gadījumos. Patiesībā viņa nu jau ir pēdējais/vienīgais ārsts, kas neuzskata manu bērnu par neārstējami slimu.
No citiem vecākiem esmu dzirdējusi,ka epilepsijas ārstēšanai vairāk palīdz homeopātija vai Tibetas medicīna, kā tradicionālā medikamentozā ārstēšana. http://www.drkoskina.lv/?langs=1878
Bērnu Slimnīca Viļņā Neiroloģijas nodaļa. Izmeklējumi + uzturēšanās 3dienas izmaksā ap 500 eur. Daļēji valsts atgriež samaksātos līdzekļus pēc Pārrobežu Direktīvas (2011/24/ES) „Par pacientu tiesību piemērošanu veselības aprūpē" (http://www.vmnvd.gov.lv/lv/kontaktpunkts/par-prrobeu-direktvu). Es gan šo procedūru tikko uzsāku, nezinu, cik man atgriezīs.
Man ļoti patīk dakteres pieeja. Žēl,ka es tikai salīdzinoši nesen uzzināju par viņu. Mēs šajā klīnikā veicam diennakts EEG ar videomoniterēšanu, kas šobrīd bērniem Latvijā vēl nav pieejams (drīzumā būs BKUS)
Mūsu daktere ir Rūta Samaitienė ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )
Children's Hospital, Affiliate of Vilnius University Hospital Santariskiu Klinikos
Santariškių Str. 7, LT-08406, Vilnius
phone: (8~5) 272 0606, 272 0550
fax: (8~5) 272 0283
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; http://www.vaikuligonine.lt/en_centres.php


Klīnika Krievijā. Profesoram ir sava patentēta metode, kas pārbauda to, cik pareizi strādā smadzenes un vai lēkmes tiešām ir epilepsija. Viņa uzskats ir tas,ka tikai 5% epilepsijas slimnieku tiešām ir epilepsija, pārējiem-lēkmes ir citu slimību sekas. Mūs gadījumā pierādīja, ka tā nav epilepsija un izstrāja ārstēšanas plānu. Ik pa 2 mēn. ievieš korekcijas, pašiem mājās daudz kas jādara. ja interesē, varu noskanēt un atsūtī paskatīties šo plānu.Es izprotu šo metodi un saprotu katu pozīciju,ko tas dod un kāpēs tas jādara, bet mana dēla gadījumā nebija būtiska uzlabojuma. Pats profesors bija pārsteigts,ka ārstēšana ieilgst un nesanāk kā bija cerēts, lai gan sākumā solīja gada laikā sakārtot bērnu.
Межрегиональный центр восстановительной медицины и реабилитации
http://antef.ru/home.html

 


Bērnu epilepsijas klīnika Vācijā. Izmeklējumi un uzturēšanās izmaksā ap 20 tūkstošiem. Ja interesē, varu nosūtīt Jums tāmi.ko viņi mums gatavoja. Tur ir tā, ka vispirms jāapmaksā rēķins un tikai tad pieraksta uz konsultāciju.Var mēģināt kārtot S2 veidlapu (http://www.vmnvd.gov.lv/lv/eiropas-savieniba). Tas ir tad, kad izdevumus sedz valsts, bet valsts sedz kaut kādus 10 tūkst. tikai un lai saņemtu S2 veidlapu, jārīko konsīlijs, kas piekrīt šim pasākumam. Bet mums nedeva zaļo gaismu šim pasākumam. Vienīgais, ko piedāvāja ir uztaisīt ģenētikos analīzi epilepsijas gēniem.
Bērnu epilepsijas klīnika (Schön Klinik Vogtareuth)
Schön Klinik Vogtareuth
Krankenhausstraße 20
83569 Vogtareuth
Tel.: +49 8038 90-4040
Fax: +49 8038 90-3040; http://www.schoen-kliniken.de/ptp/kkh/bhz/