Sākums Jaunumu arhīvs
Labestības Dienas akcijas noslēguma koncerts arī Jelgavā!!!

 

 

Labestības dienas akcija jau 7 gadus vieno labsirdīgos cilvēku, kas vēlas palīdzēt un bērniņus, kuri sapņo par veselu bērnību
Līdz ar pavasara iestāšanos 18.aprīlī jau septīto gadu pēc kārtas tika atklāta LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv ikgadējā tradīcija Labestības diena. Akcijas organizatori ir pateicīgi visiem, kas šo septiņu gadu laikā ir saziedojuši 1 187 028.81 latus un tā palīdzējuši jau 291 bērnam. Tomēr Latvijā ir vēl daudz bērnu, kuri vēlas staigāt, runāt, redzēt un pilnvērtīgi dzīvot, bet, lai tas būtu iespējams, nepieciešama ikviena palīdzība, piepildot bērnu sapņus. Akcijas noslēgums paredzēts 26.maijā, kad vakarā tiešraidē kanālā LNT norisināsies dienas labdarības koncerts.

„Tikpat svarīgi kā vākt naudu, ir piedalīties, lai būtu piedalīšanās sajūta. Piedaloties labajā, mēs kļūstam labāki. Sēžot un pukstot, mēs paši sevi apzogam” (G.Meluškāns)

Ar katru gadu Jelgavā akcija pulcē kopā arvien vairāk pilsētas iedzīvotājus, organizācijas un māksliniekus ar mērķi palīdzēt smagi slimiem bērniem. Tāpēc Svētdien, 26.maijā, pl.14:00 Jelgavā, Sv. Annas evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcā notiks noslēguma koncerts, kurā ieeja būs par ziedojumiem akcijai „Labestības diena”. Koncerta programmu veido Gundars Caune un Uldis Timma, uzstāsies ansamblis "Tirkizband", meiteņu ansamblis "Noslēpums", Jelgavas jauniešu kopkoris un citi talantīgi jaunieši. Noslēgumā – visi klātesošie tiks aicināti uz aizlūgumu un kopdziesmu.

Ziedot bērnu veselības uzlabošanai ir iespējams Jelgavas pilsētā izvietotajās kastītes kafejnīcā "Zemnieka cienasts", bistro "Silva" (Driksas ielā 9), veikalos "Kanclera Nams" (Katoļu iela 7) un "Kanclers"  (Pasta ielā 51/7), būvmateriālu veikalā "MNL", ziedojumu kastītēs Swedbank, portālā Ziedot.lv (www.ziedot.lv), zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), Rimi un Supernetto visā Latvijā, kā arī Swedbank internetbankā.
Kopā  mūsu atbalsts nepieciešams 72 bērniem, kuriem nepieciešamas regulāras rehabilitācijas, ārstniecības kursi, medicīniskie palīglīdzekļi. Aprakstus par visiem bērniem var skatīt interneta resursos www.ziedot.lv  sadaļā „Labestības Diena 2013”.
Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.
Akcijas norisi Jelgavā atbalsta: AS „Swedbank”,  JPPI „Kultūra”, Jelgavas pilsētas Dome,  Jelgavas Svētās Annas evaņģēliski luteriskā draudze, brīvprātīgie jaunieši un pilsētas iedzīvotāji,  JPPI „Pilsētsaimniecība”, biedrības - „Caritas”, „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS”, „Par zaļo enerģiju Latvijai”,  uzņēmējs Edmunds Barkāns un „Kanclers” kolektīvs, uzņēmēja Sandra Blūmane un bistro „Silva” kolektīvs,  uzņēmēji Modris Jansons un Ingūna Rīgava u.c.

Savukārt projektā „Mazajām sirsniņām” palīdzību gaida vēl 12 mazie jelgavnieki, kas arī nepadodas un cīnās  par savu veselību. Vairāk par šiem bērniem var uzzināt portālā www.ziedot.lv -> „Atbalsts smagi slimiem bērniem” -> „Mazajām sirsniņām Zemgalē”

„Paskaties uz sevi pats, cik Tu vari dot prieka tiem, kam nepietiek. Un cik daudz Tu vari gūt tik no viena paldies Tev [..] Jo sirds ir kā tilts, kas aizved  mūs prom, kur fejas bur Tavu vēlēšanos. Un Tu vēlreiz nepadosies, Tava roka jūt  citu roku savējā. SirdsTtava runā!”
(„Sirds ir kā tilts!” izpildītājs „Putnu balle”,  mūzika V.Frīdenbergs, vārdi M.Freimanis)

 

 

Uz tikšanos koncertā 26.maijā Sv.Annas baznīcā pl.14:00 !


Papildus informācija: Inga Baļe, Biedrības „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” vadītāja, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mob.22080338, www.palidziberniem.lv