Sākums Jaunumu arhīvs
Uzsākam apmācības

Biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” ar Rietumu Bankas Labdarības fonda atbalstu uzsāk apmācības semināru formā ģimenēm ar bērniem ar īpašām vajadzībām, pedagogiem, palīdzošo profesiju pārstāvjiem, kā arī ikvienam interesentam, kas vēlas padziļināt savas zināšanas un kompetenci par cilvēka ķermeni un psihi.

Semināru mērķis ir iepazīstināt auditoriju ar metodēm, kas ļauj izprast, pieņemt un palīdzēt sev, savam bērnam un ģimenei atveseļoties fiziski un garīgi. Tās ir metodes, kas ietver gan psiholoģiju, gan tautas līdzekļu pielietojumu, ezoteriku, krāsu un skaņu mijiedarbību ar ķermeni, ķermeņa un veselības psiholoģiju, astroloģiju u.c.

Apmācības ietver 6 seminārus, kuru tēmas viena otru papildina, tomēr viens seminārs nav kā turpinājums citam. Līdz ar to interesenti var apmeklēt tikai tos seminārus, kuru tēmas ir saistošas. Semināri notiks sestdienās septembrī un oktobrī p-vsk "Punktiņš" zālē Jelgavā, Jāņa Asara ielā 12. DALĪBAI SEMINĀROS LŪDZAM IEPRIEKŠ PIETEIKTIES  pa tālruni 22080338 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu !

Dalības maksa ir simboliska 2 un 3 lati. Tā būs samaksa par tēju, kafiju, izdales materiāliem un radošajiem materiāliem prakstiskajām nodarbībām. Apmācības tiks uzsāktas ar nelielu ieskatu par stresu, stresa veidiem, sava stresa izpausmju un pašpalīdzības spēju izvērtēšanu, efektīvu laika plānošanu, izdegšanas sindromu, aizsardzības mehānismiem, ka arī relaksācijas metodikas apgūšanu.

 

 Semināru tēmas septembrī un oktobrī

11.09.2010 pl.11.00-16.00   PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!
seminārs „Psiholoģiskie aspekti audzinot bērnu ar īpašām vajadzībām” (Dace Zelča, Mag.psih., eksistenciālā psihoterapeite).

18.09.2010 pl.11.00-16.00    PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!
seminārs “Netradicionālās un integratīvās veselības psiholoģijas metodes, to pielietojums darbam ar bērnu  un sevi mājas apstākļos” (
Astr.mag.Guna Rubene).

25.09.2010 pl.11.00-16.00     PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!
seminārs „
Ķermeņa terapija, tās izmantošana darbam mājās” (psihologs un ķermeņa terapijas meistare  Rozu Lupašku).

02.10.2010 pl.11.00-16.00     PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!
seminārs „Mākslas terapija,
tās izmantošana darbam mājās” (psihologs un ķermeņa terapijas meistare  Rozu Lupašku).

16.10.2010 pl.11.00-16.00     PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!
seminārs „
Krāsu terapija – uztvere, ietekme uz cilvēka veselību, palīglīdzeklis diagnosticēšanā” (Lielbritānijas Aura – Somas krāsu psiholoģijas konsultante Līga Damberga).

 23.10.2010 pl.11.00-16.00
seminārs „M
ūzikas uztvere un ietekme uz cilvēka veselību (Mūzikas terapeite Solvita Grasmane). 

Semināru aprakstus skatīt sadaļā "nodarbību plāns"!

Plašāka informācija un pieteikšanās semināriem:

Inga Baļe - mob. tālr. 22 08 03 38, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu