Sākums Jaunumu arhīvs
Labestības Diena 2012

Labestības diena ir kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai, tā ir kļuvusi par mūsu labestības svētkiem! Jau sesto gadu kopīgā LNT, Ziedot.lv, Swedbank, Rimi un tautas akcijā slimo bērnu ģimenēm sniedzam cerību dzirdēt, redzēt, staigāt un dzīvot. Līdz šim kopā esam palīdzējuši 255 bērniem. Paldies visiem labajiem un atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ar saviem ziedojumiem palīdzēja sasniegt bērnu un viņu vecāku sapņus – izveseļoties! 

2012.gada Labestības dienā palīdzību gaida bērni, kuriem ir nepieciešama mūsu palīdzība. Lai Dāvis (11 gadi) dzīvotu, Niks (15 gadi) staigātu, Timurs (10 gadi) un Deniss (6 gadi) redzētu un dzirdētu, Linda (6 gadi) runātu, ir nepieciešami 27 428 lati! Saziedosim šo naudu Labestības dienā 27. maijā! Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams. 

Par visiem Labestības dienas bērniem, kas gaida palīdzību varat uzzināt šeit: http://www.ziedot.lv/lv/project/141

Labestības dienā, 27. maijā, LNT, Ziedot.lv, Rimi un Swedbank aicina ikvienu piedalīties Labestības dienas pasākumos visu dienu pie Kongresu nama Kronvalda parkā.

avots: www.ziedot.lvLabestības Stundas Jelgavā

Arī Jelgava  gatavojas Labestības dienai. Pilsētā jau sesto gadu norisinās Labestības stundas pie Swedbank filiāles "Hercogs" Pasta ielā. Akcijas noslēguma dienā - 27.maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 Swedbank filiāles „Hercogs” kolektīvs, biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” laukumā pie biznesa centra „Zemgale” Pasta ielā 47 aicina jelgavniekus uz Labestības Dienas Koncertu, lai atbalstītu LNT, Ziedot.lv un Swedbank rīkoto akciju „Labestības Diena”, kuras laikā tiks piedāvāta iespēja ziedot bērnu ārstēšanai - izdevumiem, ko nesedz valsts apmaksātā programma.


Labestības Dienas akcijas noslēgumā – š.g. 27.maijā pie Swedbank filiāles „Hercogs” Pasta ielā 47 no pl.12.00 līdz pl.15.00 notiks Labestības stundas.
Pasākumu vadīs Gints Romulis un Jolanta Kupriša. Koncertā piedalās grupas „Tirkīzband” solisti, Jelgavas pašdarbnieku pulciņi, ansambļi, muzikālās, teātra un deju studijas tādas kā Ingūnas Cines muzikālā studija, klubs „Vēstnieki”, solisti Elīza Cukere un Eduards Grundmanis (muzikālā studija „Solo”), Jelgavas Pensionāru vokālais ansamblis, Jelgavas Kristīgie jaunieši, Sporta deju kolektīvi, Jelgavas Mūzikas skolas audzēkņi, Jelgavas Studentu teātris, Ozolnieku novada bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse” un citi. Sacensties varēs Labestīgajās stafetēs kopā ar biedrības „Par zaļo enerģiju Latvijai” jauniešiem. Kopumā Jelgavas pasākumā ir iesaistītas vairāk kā 20 organizācijas, tajā skaitā brīvprātīgie jaunieši un pilsētas iedzīvotāji. 

Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank filiālēs, Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Arī šogad Jelgavas pilsētā ir izvietotas kastītes ziedojumiem ne tikai Rimi un Supernetto veikalos, bet

*kafejnīcā "Zemnieka cienasts" ("Līči", Jaunsvirlaukas pag.,Jelgavas raj.)
*bistro "Silva" (Driksas ielā 7/9, Jelgavā)
*veikalā "Kanclers" (Pasta ielā 7, Jelgavā)
*veikalā "Kanclera Nams" (Pasta ielā 51/7, Jelgavā)
*būvmateriālu veikalā "MNL" (Ganību ielā 59, Jelgavā)
*Jelgavas Reģionālajā Tūrisma informācijas centrā ( Akadēmijas ielā 1, Jelgavā)
*Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda ielā 24, Jelgavā)


Pasākuma ietvaros brīvprātīgie ar atpazīstamības zīmēm piedāvās iespēju ziedot sekojošās vietās:
1) 19.05.2012 Muzeju nakts pasākumu laikā Jelgavas pilsētā;
2) 26.05.2012 Hercoga Jēkaba laukumā Jelgavas pilsētas svētku laikā;
3) 27.05.2012 pie AS „Swedbank” „Labestības Diena” noslēguma koncerta laikā un Jelgavas pilsētā laikā no pl.11.00. – 15.00.

Lai šī diena kļūtu par svētkiem, tiks organizēts arī Labestības dienas koncerts un atjaunota pērn izveidotā Labestības Dienas puķu dobe pie Swedbank filiāles Pasta ielā. Aicinām ikvienu iestādīt savu Labestības Dienas puķu dobi,  lai visā Latvijā - katrās mājās, darbā, pilsētā uzzied ziedi par godu labiem darbiem.
„Labestības Stundas Jelgavā” Pasākuma programma 
2012.gada 27.maijs Biznesa Centrs „Zemgale”, Pasta ielā 47, Jelgavā)

12:00 Uzstājas TirkīzBand solisti
12:05 Labestības dienas atklāšana
12:10 Uzstājas Elīza Cukere
12:15 Uzstājas muzikālais teātris „Nianse”
12:20 Uzstājas Elīza Cukere
12:25 Uzstājas sporta deju kolektīvs sporta deju treneres Agneses Poces vadībā
12:30 Uzstājas Ingunas Cines muzikālā studija
12:35 Jautrā stafete bērniem
12:45 Uzstājas Jelgavas studentu teātris ar izrādi „Jamulejs un Tups”
13:00 Uzstājas Jelgavas pensionāru ansamblis „Diedātprieks”
13:10 Uzstājas Eduards Grundmanis
13:15 Uzstājas sporta deju kolektīvs sporta deju treneres Agneses Poces vadībā
13:20 Uzstājas muzikālais teātris „Nianse”
13:25 Uzstājas Eduards Grundmanis
13:30 Uzstājas Ingunas Cines muzikālā studija
13:35 Uzstājas muzikālais teātris „Nianse”
13:40 Jautrā stafete bērniem
13:50 Uzstājas sporta deju kolektīvs sporta deju treneres Agneses Poces vadībā
13:55 Uzstājas Ingunas Cines muzikālā studija
14:00 Uzstājas Jelgavas mūzikas skolas audzēkņi
14:30 Uzstājas Jelgavas Kristīgie jaunieši
... Jautrā stafete bērniem
... Skan mūzika fonā
... Noslēgums
*Labestības Puķu dobes atjaunošana
*Uzaicinājums uz kopīgu dziesmu - Labestības dienas himmnu

 

Informācijai:
Jolanta Kupriša, tālr. 26001113, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ;
Zinta Skangale, tālr. 29471149, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 Labestības Mēnesis ziedot.lv Labdarības mājā


27.aprīlī, mēnesi pirms akcijas „Labestības diena” kulminācijas un noslēguma koncerta, atklājam „Labestības mēnesi”, kurā aicinām ikvienu uz Ziedot.lv Labdarības māju, Rīgā, Kr.Barona ielā 59/61, paveikt kādu labu darbu:
-katru sestdienu notiks īpašie „Labestības dienas rīti”, kas būs vērsti uz bērnu veselību un attīstību. Iepazīsimies gan ar veselīgu uzturu, gan ar fizioterapeita ieteikumiem un kopā radoši darbosimies;
-katru dienu ikviens ir aicināts iegādāties pret ziedojumiem īpašos „Labestības dienas” suvenīrus, tādā veidā iegūstot gan skaistu suvenīru, gan palīdzot bērniņiem;
-tāpat kā veikalos Rimi, Supernetto un Swedbank filiālēs, arī pie mums ir īpašā Labestības dienas ziedojumu kastīte, kurā var atstāt savu ziedojumu slimo bērniņu ārstniecībai;
-ikdienu gaidām ikvienu, kas vēlas bērniņiem atstāt novēlējumus, dāvaniņas, zīmējumus;
-katru dienu „Lielā mantu lāde” ir atvērta, kurā var ziedot drēbes, apavus, spēles, sadzīves mantas, kurus nodosim ģimenēm, kam šobrīd klājas grūtāk;
-un katru dienu gaidīsim ikvienu, kas vēlas piedalīties īpašās „Labestības dienas” sirds radīšanā. Mēs aicinām gan lielus, gan mazus kopīgi izšūt no pogām „Labestības sirdi”, turklāt piešujot pogu, aicinām domāt labas domas, vēlot akcijas bērniņiem izveseļoties.


avots: www.draugiem.lv/ziedotlvZiedo Mans Rimi naudu


Tagad ir iespējams ziedot savu uzkrāto Mans Rimi naudu labdarības mērķiem!
Dodies uz savu MansRimi.lv klienta kontu, pieslēdzies un atzīmē, cik procentus - 25%, 50%, 75% vai 100% no uzkrātās Mans Rimi naudas Tu vēlies ziedot.

Tavs ziedojums būs spēkā katru mēnesi, līdz Tu izvēlēsies to atcelt vai mainīt ziedojuma apmēru. Katra mēneša pēdējā dienā no Tava uzkrājuma tiks aprēķināta norādīto procentu naudas summa un pārskaitīta labdarībai - tam pašam projektam, kuram notiks arī ziedojumu vākšana Rimi veikalu ziedojumu kastītēs.

Ar ziedojumu projektiem Tu vari iepazīties Rimi mājaslapas sadaļā Rimi rūp. Ziedojuma procentus Tu vari mainīt vai atsaukt jebkurā brīdī - līdz pat mēneša pēdējai dienai plkst.23:59.

avots: http://www.rimi.lv/jaunumi/aktuali/2012/ziedo-mans-rimi-naudu/