Sākums Jaunumu arhīvs
Adventes tirdziņš Līgatnes dabas parka takās

Varbūt šķiet, ka Ziemassvētki vēl aiz kalniem, bet Adventes laiks tuvojas strauji, Ziemassvētku sajūta pamāzām ienāk mūsu sirdīs. Tāpēc informējam par jauko Adventes dāvanu tirdziņu, kas notiks jau astoto reizi  .
Tirdziņa norises laiks – šā gada 4.decembris, sestdiena, plkst. 12.00 – 16.00  .
Tirdziņa norises vieta - Līgatnes dabas taku Apmeklētāju centra stāvlaukums  .
Tirdziņa preču piedāvājums – piparkūkas, tējas, saldumi, medus, ievārījumi, maize, siers, žāvēta gaļa, garšvielas, āboli  . Zeķes, cimdi, džemperi, čības, šalles, cepures  , jostas, spilveni, sveces  , krūzes, bļodas, ziepes, brošas, krelles, auskari, keramika, stikla un koka izstrādājumi, rotaļlietas, Ziemassvētku rotājumi  u.c.
Būs iespēja sildīties pie ugunskura  un baudīt gardu zāļu tēju  . Būs arī „Pankūku namiņš” ar pelēkajiem zirņiem un speķi, gardu zupu un citiem labumiem  .
*** Jaunums! ***
Šogad tirdziņa apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās – gatavot sveces, lāpas, kā arī palīdzēt putniem ziemā, izgatavojot sēkliņu - graudiņu našķus lidojošajiem draugiem  .
Mūsu pulku kuplinās budēļi      .
Katrs pircējs iepērkoties, saņems taloniņu, kas piedalīsies „Laimes akas”  pasākumā. Tā tiks tukšota tirdziņa noslēgumā. 
Līgatnes dabas taku apmeklējums tirdziņa norises laikā: pieaugušajiem - Ls 2.50; skolēniem, studentiem, pensionāriem (uzrādot apliecību) – Ls 1.00; pirmskolas vecuma bērniem, invalīdiem (uzrādot apliecību) un to pavadonim – bez maksas.