Sākums Jaunumu arhīvs
Skaņas dziedinošais spēks

Regulāras nodarbības notiek piektdienās pl.18.00 - 18.45 personības attīstības centrā "Zelta aplis" (Lielā iela 32, Jelgava).

Tās ir NODARBĪBAS „Visuma skaņas” ar Joga Dass (Horst Sexauer) radītajiem unikālajiem instrumentiem Wah Wah un čakrafonu bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Nodarbības regulāri notiek no 07.01.2011. Sesiju laikā bērni spēlējas, lasa grāmatas, zīmē, komunicē savā starpā. Bērni, kuri apmeklē nodarbības regulāri, ir ļoti iecienījuši šo dziedinošo mūziku, tāpat ir izveidojies ļoti labs kontakts ar nodarbību vadītāju. Acīmredzami uzlabojas bērnu pašsajūta, harmonizējas prāts, emocijas un ķermenis, atjaunojas enerģija, uzlabojas psihoemocionālais stāvoklis un attīstās komunikāciju prasmes.

Šie instrumenti (tāpat kā dziedošie trauki, gongi, senie zvani un ērģeles) vibrē ar 8 hercu frekvenci, kas saskan ar Zemes un Visuma vibrācijām. Klausoties šo mūziku:
v uzlabojas pašsajūta, atjaunojas enerģija,
v harmonizējas prāts, emocijas un ķermenis,
v notiek dziļa pašdziedināšanās,
v kristalizējas motivācija,
v atbrīvojas mentālie bloki,
v rodas spēja pieņemt konkrētus lēmumus,
v attīstās ticība saviem spēkiem,
v sāk darboties apziņas alfa līmeņi,
v notiek dziļa relaksācija
v gūt pārliecību un garīgu līdzsvaru šaubu, baiļu, neziņas, nomāktības brīžos,

Vada, konsultē Līga Damberga,
Mg. paed., Aura – somas krāsu sistēmas praktiķe – konsultante


Dalības maksa: 1 lats. Pieteikšanās: par e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai mob.22080338 (dalībnieku skaits grupā ir ierobežots!)

"Visuma skaņas" FOTO