Sākums Jaunumu arhīvs
Noslēdzas akcija "Piepildi mazā jelgavnieka sapni"

Piektdien, 17.septembrī Jelgavas kultūras namā notika Biedrības "Harmonija" un Jelgavas sabiedrības integrācijas biroja rīkotā labdarības akcija "Piepildi mazā jelgavnieka sapni". Pavisam tika iesūtīti 44 sapņi, no kuriem lielāko daļu arī izdevies piepildīt. Daudzi sapņi ir saistīti ar bērnu veselības uzlabošanu, ceļošanu, dažādu pasākumu apmeklēšanu ģimenes lokā, kā arī citi sapņi, piemēram, piedzīvot ko nebijušu. Par pasākuma muzikālo pavadījumu rūpējās TV šova «Dziedošās ģimenes 2» dalībnieces Ira un Rūta Dūdumas.

Mūsu mazais biedrs Roberts arī tika pie sava sapņa piepildījuma - Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Jelgavas nodaļas dāvāto grāmatu par automašīnām "Sapņu auto 1001 foto" un daudz laba vēlējumu. Tāpat Robertu sagaidīja pārsteigums - ārā pie Kultūras nama stāvēja rallija auto, ko sarūpēja Jelgavas drifta komandas "14 Motoring" biedri. Prieku un pozitīvas emocijas guva ne tikai Roberts, bet arī zēna vecāki. "14 Motoring" komanda teicās arī Robertu izvizināt pa sacīkšu trasi. Skatīt foto galerijā

Par to, lai bērnu sapņi piepildītos, rūpējās Rīgas Zooloģiskais dārzs, transporta firma «Lux», Atpūtas un sporta komplekss «Zemgale», SIA «Kanclers», SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi», banka «Citadele», Sarkanā Krusta jauniešu organizācija, LLU zirgaudzētava «Mušķi», LLU profesore Baiba Rivža, pilsētas mērs Andris Rāviņš, Jelgavas domes deputāte Ludmila Gineite, biedrība «Harmonija», «Pils aptiekas» īpašniece Dina Kurzemniece, modes nams «Tēma», Jelgavas novada dome un citi.

Saistītos rakstus medijos un skatīties pasākuma foto varat, spiežot uz zemāk esošajām saitēm:

http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/1?id=9&news_id=9884
http://sib.jelgava.lv/index.php?id=7793
http://www.zz.lv/news/article.html?xml_id=24827