Sākums Jaunumu arhīvs
23.oktobrī "Mūzikas uztvere un ietekme uz cilvēka veselību "

Semināru vada mūzikaS terapijas speciāliste Solvita Grasmane

 

Mūzika ir pirmais mākslas veids, uz kuru apzināti reaģē bērni jau zīdaiņa vecumā, tā ir kā saikne starp bērna fizisko un garīgo attīstību, jo tādējādi mācību procesā tiek iesaistītas abas smadzeņu puslodes. Mūzikai nav vajadzīga valoda, lai saprastos, mūzika izsaka visu pati – tā aktivizē, nomierina, veido dažādus psihiskus un emocionālus stāvokļus - prieku, bēdas, mieru, satraukumu, iekšēju sakārtotību, pārliecību par sevi, varēšanu un ticēšanu sev, motivāciju darboties, attīstīties, pilnveidoties, veidot ķermeņa aktivizāciju - vēlmi veikt kustības, aktivizēt un palielināt kustību amplitūdu u.c.
Ja vēlaties noskaidrot, kāda ir mūzikas uztvere un nozīme: mūzikas ietekme uz cilvēka attīstību, veselību un dzīves kvalitāti kopumā un Kas ir Mūzikas terapija un kā tā uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti, esiet laipni aicināts 23.oktobrī no pl.11.00 piedalīties seminārā.

 

 

Organizatori:

Biedrība bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs „Oranžais Stars”sadarbībā ar mūzikas terapijas speciālisti Solvitu Grasmani

Atbalsta: Rietumu Bankas Labdarības Fonds

 

 

Semināra norises vieta:

2010.gada 23.oktobrī no pl.11.00 līdz 16.00 p-vsk "Punktiņš" telpās Jelgavā, Jāņa Asara ielā 12

 

 

Reģistrēšanās semināram un papildus informācijai:

Pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai mob.t. 22080338 – Inga Baļe

 

 

Dalības maksa: 2,00 Ls (cenā iekļautas 2 kafijas pauzes) Iespējams samaksāt gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu (avansa maksājums)

Biedriem – dalība seminārā bezmaksas!