Sākums Jaunumu arhīvs
Labestības Dienas akcijā jelgavnieki saziedo vairāk nekā 662 latus

 

Svētdien, 30.maijā Labestības dienas akcijas noslēguma dienā arī Jelgavā tika vākti līdzekļi smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” pie Swedbank filiāles Pasta ielā 47 jelgavniekus aicināja piedalīties dažādās aktivitātēs un aicināja ziedot bērniem.


Pasākuma sagatavošanā un norisē tika iesaistīti vairāk nekā 20 jauniešu no Jelgavas, kā arī daudz jauniešu no citiem reģioniem – Bauskas, Rīgas, Saldus u.c. Bērni bija priecīgi darboties „čaklo pirkstiņu darbnīcā”, kur veidoja dažādas sirsniņas no papīra, plastalīna u.c. materiāliem. Aizraujoša nodarbe bija arī zīmēšana ar pirkstiņkrāsām, kur katrs izpaudās radoši. Apmeklētāji un ziedotāji tika cienāti ar sirds formas cepumiem un gardu ELVI ceptu kliņģeri sirds formā. Svētku programmu radīja Solvita Grasmane, jauniešu klubs „Vēstnieki”, BJC „Junda” dalībnieki: zvanu ansamblis un pulciņš „Breiks” ar aizraujošiem paraugdemonstrējumiem, kā arī Rokskolas mācību ansamblis. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie dziedāja Labestības Dienas himnu un sūtīja gaisa sveicienus visiem bērniņiem.


Swedbank Jelgavas filiāļu darbinieki kopā ar biedrības „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” un klubs „Vēstnieki” pārstāvjiem devās pilsētas ielās ar ziedojumu kastītēm, lai aicinātu pilsētas iedzīvotājus ziedot bērniem. Kaut arī Jelgavas ielas pēc pilsētas svētkiem bija patukšas, tomēr šajā akcijā Jelgavā tika saziedoti 662,49 lati, neskaitot to naudu, kas ir saziedota pilsētā izvietotajās ziedojumu kastītēs. Mēs esam priecīgi un pateicīgi ziedotājiem par katru saziedoto santīmu, jo zinām, kas tas palīdzēs bērniem atveseļoties.


2010.gada 30.maijā Labestības dienā Latvijas iedzīvotāji un mūsu valsts viesi ir saziedojušī 194527,90 latus! Tas palīdzēs 59 bērniem staigāt, redzēt, dzirdēt un dzīvot! Detalizētu bērnu sarakstu, kam tiks palīdzēts un kā saziedotā nauda tiks izlietota, regulāri tiks publicēta portālā Ziedot.lv. Ziedošana projektam "Labestības diena" joprojām turpinās, jo palīdzība kopā nepieciešama 92 bērniņiem.