Sākums Jaunumu arhīvs
Jelgavā gatavojas Labestības Dienas maratonam

Strauji tuvojas maija pēdējā svētdiena - 29.maijs, kurā jau piekto gadu notiek Tautas akcija Labestības Diena. Akcija, kurā palīdzēts jau tik daudz bērniņiem ar smagām veselības problēmām. Arī šogad jelgavnieki sadosies rokās un sniegs atbalstu bērniem. Ar savām idejām un darboties prieku mūsu komandai ir pievienojušies jauni cilvēki un organizācijas. Īpaši lielu  atbalstu mums sniedz biedrība "Caritas" un Adventistu baznīcas jauniešu organizācija "Klubs vēstnieki".

 

Līdzīgi kā pērn  Jelgavas pilsētā tiek izvietotas kastītes ziedojumiem:

*kafejnīcā "Zemnieka cienasts" ("Līči", Jaunsvirlaukas pag.,Jelgavas raj.)

*ģimenes restorānā "Hercogs" (Jelgavā Hercoga Jēkaba laukumā, Kr.Barona ielā 3)

*bistro "Silva" (Driksas ielā 7/9, Jelgavā)

*veikalā "Kanclers" (Lielā iela 18, Jelgavā)

*veikalā "Kanclera Nams" (Pasta ielā 51/7, Jelgavā)

*būvmateriālu veikalā "MNL" (Ganību ielā  59, Jelgavā)

*Jelgavas Reģionālajā Tūrisma informācijas centrā ( Akadēmijas ielā 1, Jelgavā)

*Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda ielā 24, Jelgavā)

 

Tāpat Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā http://www.Ziedot.lv , zvanot uz labdarības tālruni  90006383 (1lats), kā arī ziedo Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā un saņem Labestības Sirsniņu!

 

Līdz ar to aicinām piedalīties visus līdzi darboties gribētājus, lai vienotos kopīgā darbā un atbalstītu akciju Labestības Diena 2011 un palīdzētu bērniem, kuriem iedzimtu slimību vai traģisku nelaimes gadījumu dēļ ir nepieciešama sarežģīta ārstniecība un rehabilitācija!  Lūdzam pieteikties pie  Ingas Baļes (mob. 22080338, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , http://www.palidziberniem.lv).